Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир: (0412) 44 63 64; +38 068 170 11 94;
м. Київ: +38 073 037 37 35

Індивідуальні заняття для дорослих з польської


Опис курсу

Маєте польське коріння, але не було можливості вивчити польську мову? Плануєте навчатися чи працювати в Польщі? Маєте партнерів по бізнесу в Польщі? Або просто хочеться читати польською, дивитися польські програми та фільми? Тоді, курс польської мови для дорослих в центрі LangFord саме для Вас! Курси  польської мови для дорослих дозволять вивчити польську, як то кажуть, "з нуля" чи покращити та розвинути знання мови, які Ви вже маєте! Курс вивчення польської для дорослих складається з 4 рівнів, які тривають по 5 місяці. Навчання на кожному рівні закінчується підсумковими тестами (усним та письмовим), по результатах яких Ви матимете можливість отримати сертифікат, що підтверджує Ваші знання мови. Навчання польської мови для дорослих мають суто практичний характер та спрямовані на досягнення головної мети - навчити Вас спілкуватися польською! А почнете Ви говорити польською вже на першому занятті, навіть якщо раніше ніколи не вивчали цю мову! Якщо ж Ви вже маєте певні знання польської, варто пройти безкоштовне тестування для визначення Вашого рівня, щоб підібрати групу, яка Вам підходить найбільше! Вивчати польську мову для дорослих простіше і швидше з нами! Курс польської мови для дорослих складається з груп 4 рівнів: Початковий, Пред-середній, Середній, Вище-середнього.
  • Початковий рівень дасть Вам можливість сприймати на слух нескладну інформацію на польській мові подану в уповільненому темпі. Ви зможете спілкуватись на певні побутові теми (наприклад, розказати про свої вподобання, про свою роботу, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти та адаптовані розповіді . Цього рівня Вам вистачить, щоб не загубитися під час закордонної подорожі. За європейською класифікацією це рівень А1.
  • Пред-середній рівень передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділових листів. Ви не тільки не загубитесь за кордоном, але й зможете скористатися усіма пропозиціями зробленими Вам польською! За європейською класифікацією це рівень А2.
  • Середній  рівень дозволяє вільно спілкуватися польською на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми (не наукові звичайно) на польській мові, вести особисте та ділове листування. За європейською класифікацією це рівень В1.
  • Рівень Вище середнього: Після цього рівня можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу, переглядати фільми та улюблені серіали. За європейською класифікацією це рівень В2.

Результати навчання

В результаті Ви отримаєте:

  • спеціально розроблену під Ваші потреби програму занять
  • зручний графік занять
  • можливість проведення занять у Вас дома
  • можливість відвідувати розмовний клуб на умовах слухача курсів

Інші програми


Курс польської мови для дорослих

Мова: польська

700грн на місяць (8 занять)

Тривалість від 5 місяців

Заняття 2 рази на тиждень по 120 хвилин

Курси для дорослих

м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21),

LangArt, м.Київ, вул. Велика Васильківська 38-а, офіс 4
м. Житомир:
(0412) 44-63-64
+38 068 170 11 94
м. Київ:
+38 073 037 37 35
Langford@ukr.net
Години роботи:
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2016 Всі права захищені Lang Ford 2016 ROST DIGITAL