Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир: (0412) 44 63 64; +38 068 170 11 94;
м. Київ: +38 073 037 37 35

Курс англійської мови для дорослих


Опис курсу

Курс англійської мови для дорослих LangFord Не секрет, що дорослим важче дається вивчення іноземної мови в силу певних обставин. І часу обмаль, і доросле життя не дуже цьому сприяє… Але! У житті немає нічого неможливого! Школа англійської мови для дорослих в LangFord створена для того, щоб ви продовжували розвиватися і сягати нових життєвих вершин. Закінчивши курси з англійської мови для дорослих ви впевнено будете почуватися при спілкуванні з іноземцями, зможете читати, дивитися програми та фільми мовою оригіналу, подорожувати і заводити нових друзів по всьому світу. А можливо, курс англійської мови для дорослих стане новим етапом у вашому професійному та особистому житті? Курс вивчення англійської для дорослих розрахований на вивчення мови «з нуля», покращення та розвиток знань, які Ви вже маєте! Курс складається з 5 рівнів, які тривають по 5 місяців. Навчання англійської мови для дорослих на кожному рівні закінчується підсумковими тестами (усним та письмовим), по результатах яких Ви матимете можливість отримати сертифікат, що підтверджує Ваші знання мови. Заняття на курсах мають суто практичний характер та спрямовані на досягнення головної мети - навчити Вас спілкуватися англійською. А почнете Ви говорити англійською вже на першому занятті, навіть, якщо раніше ніколи не вивчали цю мову! Якщо ж Ви вже маєте певні знання англійської, варто пройти безкоштовне тестування для визначення Вашого рівня, щоб підібрати групу, яка Вам підходить найбільше! Адже у нас працюють групи 4 рівнів: Початковий, Пред-середній, Середній, Вище-середнього. Вивчати англійську мову для дорослих краще з професіоналами!

Результати навчання

  • По закінченню Стартового рівня (Starter) Ви зможете коротко розповісти про себе, задавати прості питання та складати нескладні речення на основні побутові теми. Ви будете читати невеличкі нескладні тексти та сприйматимете на слух уповільнену англійську мову в межах засвоєних тем. Цей рівень рекомендується пройти дорослим людям, які раніше ніколи не вивчали англійську.  За європейською класифікацією це рівень А0.
  • Початковий рівень (Elementary) надасть Вам можливість сприймати на слух нескладну інформацію на англійській мові подану в уповільненому темпі. Ви зможете спілкуватись на більш широке коло побутових тем (наприклад, розказати про свої вподобання, про свою роботу, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти та адаптовані розповіді . Цього рівня Вам вистачить, щоб не загубитися під час закордонної подорожі. За європейською класифікацією це рівень А1.
  • Пред-середній рівень (Pre-Intermediate) передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділоих листів. Ви не тільки не загубитесь за кордоном, але й зможете скористатися усіма пропозиціями зробленими Вам англійською! За європейською класифікацією це рівень А2.
  • Середній  рівень (Intermediate) дозволяє вільно спілкуватися англійською на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми (не наукові звичайно) на англійській мові, вести особисту та ділову переписку. Дуже часто роботодавці шукають спеціалістів саме з цим рівнем знань англійської. За європейською класифікацією це рівень В1.
  • Рівень Вище середнього (Upper-Intermediate): Після цього рівня можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу, переглядати фільми та улюблені серіали. За європейською класифікацією це рівень В2.

Інші програми


Індивідуальна підготовка до міжнародних іспитів

Мова: англійська

Від 160 грн за 60 хвилин

За домовленістю

За домовленістю

Курси для дорослих

Групи вихідного дня

Мова: англійська

700 грн на місяць

Тривалість від 5 місяців

Заняття 1 раз на тиждень по 180 хвилин

Курси для дорослих

Розмовний клуб

Мова: англійська

1 заняття - 100 грн

Тривалість засідання - 120 хвилин

по вихідних

Курси для дорослих

Гнучкий графік

Мова: англійська

від 700 грн на місяць

Тривалість від 5 місяців

Заняття по індивідуальному графіку

Курси для дорослих

м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21),

LangArt, м.Київ, вул. Велика Васильківська 38-а, офіс 4
м. Житомир:
(0412) 44-63-64
+38 068 170 11 94
м. Київ:
+38 073 037 37 35
Langford@ukr.net
Години роботи:
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2016 Всі права захищені Lang Ford 2016 ROST DIGITAL