Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир: (0412) 44 63 64; +38 068 170 11 94;
м. Київ: +38 073 037 37 35

Курс іспанської мови для дорослих


Опис курсу

Вас приваблює іспанська? Хочеться читати іспанською, дивитися іспанські програми та фільми, почуватися впевнено під час подорожей, заводити нових друзів ...??? Тоді, цей курс саме для Вас!!! В рамках цього курсу Ви зможете вивчити іспанську, як то кажуть, "з нуля" чи покращити та розвинути знання мови, які Ви вже маєте! Курс складається з 4 рівнів, які тривають по 5 місяці. Навчання на кожному рівні закінчується підсумковими тестами (усним та письмовим), по результатах яких Ви матимете можливість отримати сертифікат, що підтверджує Ваші знання мови. Заняття на курсах мають суто практичний характер та спрямовані на досягнення головної мети - навчити Вас спілкуватися іспанською! А почнете Ви говорити іспанською вже на першому занятті, навіть якщо раніше ніколи не вивчали цю мову! Якщо ж Ви вже маєте певні знання іспанської, варто пройти безкоштовне тестування для визначення Вашого рівня, щоб підібрати групу, яка Вам підходить найбільше! Адже у нас працюють групи 4 рівнів: Початковий, Пред-середній, Середній, Вище-середнього.

Результати навчання

  • Початковий рівень надасть Вам можливість сприймати на слух нескладну інформацію на іспанській мові подану в уповільненому темпі. Ви зможете спілкуватись на певні побутові теми (наприклад, розказати про свої вподобання, про свою роботу, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти та адаптовані розповіді . Цього рівня Вам вистачить, щоб не загубитися під час закордонної подорожі. За європейською класифікацією це рівень А1.
  • Пред-середній рівень передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділових листів. Ви не тільки не загубитесь за кордоном, але й зможете скористатися усіма пропозиціями зробленими Вам іспанською! За європейською класифікацією це рівень А2.
  • Середній  рівень дозволяє вільно спілкуватися іспанською на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми (не наукові звичайно) на іспанській мові, вести особисте та ділове листування. За європейською класифікацією це рівень В1.
  • Рівень Вище-середнього: Після цього рівня можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу, переглядати фільми та улюблені серіали. За європейською класифікацією це рівень В2.

Інші програми


м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21),

LangArt, м.Київ, вул. Велика Васильківська 38-а, офіс 4
м. Житомир:
(0412) 44-63-64
+38 068 170 11 94
м. Київ:
+38 073 037 37 35
Langford@ukr.net
Години роботи:
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2016 Всі права захищені Lang Ford 2016 ROST DIGITAL