Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир: (0412) 44 63 64; +38 068 170 11 94;
м. Київ: +38 073 037 37 35

Курс німецької мови для дорослих


Опис курсу

Школа німецької мови для дорослих в центрі LangFord Вас цікавить німецька? Хочете читати німецькою, дивитися німецькі програми та фільми, почуватися впевнено під час подорожей, заводити нових друзів? Тоді, курс німецької мови для дорослих саме для Вас! В рамках курсу навчання німецької мови для дорослих Ви зможете вивчити німецьку "з нуля" чи покращити та розвинути знання мови, які Ви вже маєте! Курс вивчення німецької для дорослих складається з 4 рівнів, які тривають по 5 місяці. Навчання на кожному рівні закінчується підсумковими тестами (усним та письмовим), по результатах яких Ви матимете можливість отримати сертифікат, що підтверджує Ваші знання мови. Заняття на курси з німецької мови для дорослих мають суто практичний характер та спрямовані на досягнення головної мети - навчити Вас спілкуватися німецькою! А почнете Ви говорити німецькою вже на першому занятті, навіть якщо раніше ніколи не вивчали цю мову! Давайте вивчати німецьку мову для дорослих разом з нами! Перед тим, як розпочати курс німецької мови для дорослих в центрі LangFordрадимо пройти безкоштовне тестування для визначення Вашого рівня, щоб підібрати групу, яка Вам підходить найбільше! Адже у нас працюють групи 4 рівнів: Початковий, Пред-середній, Середній, Вище-середнього.

Результати навчання

  • Початковий рівень надасть Вам можливість сприймати на слух нескладну інформацію на німецькій мові подану в уповільненому темпі. Ви зможете спілкуватись на певні побутові теми (наприклад, розказати про свої вподобання, про свою роботу, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти та адаптовані розповіді . Цього рівня Вам вистачить, щоб не загубитися під час закордонної подорожі. За європейською класифікацією це рівень А1.
  • Пред-середній рівень передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділових листів. Ви не тільки не загубитесь за кордоном, але й зможете скористатися усіма пропозиціями зробленими Вам німецькою! За європейською класифікацією це рівень А2.
  • Середній  рівень дозволяє вільно спілкуватися німецькою на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми (не наукові звичайно) на німецькій мові, вести особисте та ділове листування. За європейською класифікацією це рівень В1.
  • Рівень Вище середнього: Після цього рівня можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу, переглядати фільми та улюблені серіали. За європейською класифікацією це рівень В2.

Інші програми


м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21),

LangArt, м.Київ, вул. Велика Васильківська 38-а, офіс 4
м. Житомир:
(0412) 44-63-64
+38 068 170 11 94
м. Київ:
+38 073 037 37 35
Langford@ukr.net
Години роботи:
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2016 Всі права захищені Lang Ford 2016 ROST DIGITAL