Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир: (0412) 44 63 64; +38 068 170 11 94;
м. Київ: +38 073 037 37 35

Курс польської мови для дорослих


Опис курсу

Маєте польське коріння, але не було можливості вивчити польську мову? Плануєте навчатися чи працювати в Польщі? Маєте партнерів по бізнесу в Польщі? Або просто хочеться читати польською, дивитися польські програми та фільми? Тоді, цей курс саме для Вас!!! В рамках курсу Ви зможете вивчити польську, як то кажуть, "з нуля" чи покращити та розвинути знання мови, які Ви вже маєте! Курс складається з 4 рівнів, які тривають по 5 місяців. Навчання на кожному рівні закінчується підсумковими тестами (усним та письмовим), по результатах яких Ви матимете можливість отримати сертифікат, що підтверджує Ваші знання мови. Заняття в центрі LangFord мають суто практичний характер та спрямовані на досягнення головної мети - навчити Вас спілкуватися польською! А почнете Ви говорити польською вже на першому занятті, навіть якщо раніше ніколи не вивчали цю мову! Якщо ж Ви вже маєте певні знання польської, варто пройти безкоштовне тестування для визначення Вашого рівня, щоб підібрати групу, яка Вам підходить найбільше! Адже у нас працюють групи 4 рівнів: Початковий, Пред-середній, Середній, Вище-середнього.

Результати навчання

  • Початковий рівень надасть Вам можливість сприймати на слух нескладну інформацію на польській мові подану в уповільненому темпі. Ви зможете спілкуватись на певні побутові теми (наприклад, розказати про свої вподобання, про свою роботу, запитати дорогу, замовити їжу в ресторані і т.п.) і читати невеличкі та нескладні тексти та адаптовані розповіді . Цього рівня Вам вистачить, щоб не загубитися під час закордонної подорожі. За європейською класифікацією це рівень А1.
  • Пред-середній рівень передбачає більш широкий словниковий запас і вміння вести бесіду, знання основних граматичних структур, можливість написання особистих чи ділових листів. Ви не тільки не загубитесь за кордоном, але й зможете скористатися усіма пропозиціями зробленими Вам польською! За європейською класифікацією це рівень А2.
  • Середній  рівень дозволяє вільно спілкуватися польською на різні теми та розуміти співрозмовників, читати книжки та дивитися фільми (не наукові звичайно) на польській мові, вести особисте та ділове листування. За європейською класифікацією це рівень В1.
  • Рівень Вище середнього: Після цього рівня можна вільно спілкуватися з носіями мови, дискутувати, читати неадаптовану літературу, переглядати фільми та улюблені серіали. За європейською класифікацією це рівень В2.

Інші програми


Індивідуальні заняття для дорослих з польської

Мова: польська

Від 120 грн за 60 хвилин

За домовленістю

За домовленістю

Курси для дорослих

м.Житомир, вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21),

м.Київ, вул. В. Васильківська, 30 (б), станція метро "Площа Льва Толстого"
м. Житомир:
(0412) 44-63-64
+38 068 170 11 94
м. Київ:
+38 073 037 37 35
Langford@ukr.net
Години роботи:
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2016 Всі права захищені Lang Ford 2016 ROST DIGITAL