Ліцензія №133324 Серія АА від 29.05.2015 р.

м. Житомир, вул.Перемоги 7А +38 (063) 436-03-26;  +38 (066) 918-93-05
м. Житомир, вул.С.Ріхтера 6А, оф. 5А +38 (063) 700-30-13;  +38 (068) 170-11-94

Питання-відповіді


Скільки триває навчання на курсах в центрі LangFord?

Тривалість навчання залежить від того, чи є у Вас певні знання обраної мови, та на якому рівні Ви хочете її вивчити. Наприклад, у випадку, коли Ви мову раніше не вивчали, але Вам достатньо вміти спілкуватися на основні побутові теми, Вам вистачить одного семестра навчання (5 місяців) на Початковому рівні. Якщо виникне бажання вивчити мову бульш грунтовно – ще один семестр і Ви матимете Пред-середній рівень, 3 семестр дасть Вам Середній рівень знань, якого, в принципі, достатньо у більшості випадків, навіть при працевлаштуванні на відповідальні посади чи для навчання за кордоном.  Після 4 рівня Ви зможете вільно спілкуватися іноземною мовою.


Чи співпадають курси для дітей в центрі LangFord зі шкільною програмою?

Ні, не співпадають. Нами розроблено наш власний комплекс програм на базі британських оригінальних підручників. І хоча деяка відповідність шкільним програмам простежується, адже одна з наших цілей – полегшити дітям вивчення іноземної мови в школі, про повну відповідність мова не йде. Наші програми носять більш широкий та більш спрямований на спілкування характер.


Як краще вивчати мову: в групі чи один на один з викладачем?

Це залежить від багатьох факторів. Якщо у Вас достатньо часу, і головна Ваша мета – це навчитися спілкуватися іноземною мовою, краще займатися в групі. Саме там у Вас буде постійна можливість практикувати свої знання. Якщо ж Ви обмежені в часі, а підготовка потрібна серйозна, наприклад, Ви збираєтесь здавати міжнародний тест, ми порекомендуємо Вам індивідуальні заняття з викладачем. Молодшим школярам безумовно краще займатися в групах.

Чи можна вивчити мову самостійно?

Звичайно можна, особливо, якщо Ви цілеспрямована людина з високим рівнем самодисципліни. Для Вас ми підготували рекомендіції по навчанню на Головній сторінці нашого сайту. Завантажуйте і навчайтесь! Але, якщо Ви усвідомлюєте, що Вам буде важко організувати себе – запрошуємо до групового навчання! )))) Ще й друзів нових знайдете!

м. Житомир,
вул. Святослава Ріхтера (1 Травня), 6-а, оф. 5-а
(В приміщенні ЗОШ № 21)
langford@ukr.net
Години роботи :
з 9-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
м. Житомир,
вул. Перемоги 7-А,
офіс 101
langford@ukr.net
Години роботи :
з 10-00 до 19-00
(крім суботи та неділі)
Зворотній зв’язок
© 2022 Всі права захищені Lang Ford 2022 ROST DIGITAL