Аня
Київ Oct. 3, 2017
Це одна з найкращих шкіл, в яких мені доводилося навчатися. Талановиті викладачі, на заняттях яких не засинаєш, а приходиш додому, і починаєш читати, шукати, перекладати. Вони підсилюють власну мотивацію, і показують мільйони нових шляхів для розвитку. І раптом, не зважаючи на втому, я за власною ініціативою почала слухати аудіо, говорити сама до себе, хоча до мовців було дуже далеко) На наступне заняття бігла до викладача і показувала свої успіхи. І вони з"явились! за 3 місяці - B2, і це з нуля! Збалансована граматика й мовленнєва практика дозволяють "не втомлюватися" від мови. Головне - слухати викладачів і бажання вчитися. Моя оцінка - 5+.

Зворотній зв'язок




